Jak to funguje?! 2018-09-26T17:05:11+00:00

Popis služby DarujHovno.cz

Darujhovno.cz je zcela jedinečný projekt v České a Slovenské republice. Jde o anonymní zásilkovou službu, která na základě objednávky na této stránce připraví a doručí na libovolnou adresu v České nebo Slovenské republice balíček se sloním trusem, resp. 100% organickým bio hnojivem.

Jak to tedy funguje?

  • Při objednávce bobku si určíte adresu příjemce – Po obdržení peněz (platební kartou nebo na účet) hovno s láskou zabalíme. Přibližný objem bobku v 1 zásilce je 250 ml.
  • K objednávce dopište svůj vzak pro příjemce. Tento vzkak připíšeme ručně k zásilce. Vzkaz nesmí obsahovat vulgarity  (takové výrazy pak mohou být z naší strany zcenzůrovány
  • Odměřená hovna dáme do neprůhledné plastové krabičky.
  • Zabalíme do dárkového balícího papíru a přidáme mašličku.
  • Vaše údaje nebudou na balíčku nikde uvedeny! Naprostá anonymita zaručena.
  • Zásilku odešleme příjemci a Vám potvrdíme odeslání.
CHCI OBJEDNAT HOVNO!

Není to jen o pomstě!

Hlavním poselstvím a pointou naší služby je samozřejmě zábava a šíření veselé nálady touto nezvyklou formou. Do vzkazu zásilky můžete samozřejmě připojit i svůj podpis a vystoupit tak z anonymity. Poslední dobou je již více než polovina zásilek zasílána příjemcům jako žert s veselým věnováním k povýšení, narozeninám a podobně – a za to jsme nesmírně rádi 🙂

Umíme i něco jiného než hovno?

Vlastně ne, ale aspoň to hovno umíme na mnoho způsobů – k našemu původnímu originálnímu produktu (což je nefalšovaný sloní bobek) jsme postupně přidali i v ČR vyráběné, užasné polštáře, batohy, papuče a tak dále. Mrkněte na to!

Doprava

K doručení zásilek po České a Slovenské republice využíváme balíkové přepravy České pošty. Samozřejmě dodržujeme veškeré přepravní a hygienické podmínky pro nakládání se zvířecím trusem.

Poštovné i bálné je již zahrnuto v ceně hovna!

Ihned po přijetí Vaší objednávky slona nakrmíme a společně, s napjetím a dojetím čekáme. Jakmile přijde ten správný čas, zásilku zabalíme a ihned expedujeme!

Bohužel nejsme schopni ovlivnit trávicí postupy našeho slona, proto nemůžeme garantovat dodací lhůtu. Odeslání však zpravidla proběhne v nejbližších následujících pracovních dnech po přijetí platby. 

Platba

Bezpečná platba je zajištěna díky společnosti GoPay, která patří mezi nejoblíbenější a nejpoužívanější platební brány v ČR. Navíc zaručuje akceptaci platby v EUR i Kč.

Můžete u nás platit těmito způsoby:

  • Expresní platba převodem na účet
  • Platba kartou (MasterCard, Visa, Visa Electron přes platební bránu GoPay)

Při využití těchno expresních platebních metod obdržíme platbu ihned a můžeme tak obratem vyřídit Vaši objednávku!

CHCI OBJEDNAT HOVNO!
Zobrazit lifestylovou galerii plnou hoven
Slováku, zvol si eura!
EUR Euro