Otázky a odpovědi 2018-06-17T17:15:21+00:00

Nejčastější dotazy

Opravdu posíláte hovna?

Ano, pravá a ještě teplá hovna opravdu odesíláme a to s úsměvem na tváři! Na vyžádání můžeme objednateli poslat sken podacího lístku.

Někdo mi poslal hovno, co s ním?

Gratulujeme! Zvířecí trus je perfektním a kvaltním hnojivem, tak toho využijte. Ten kdo hovno odeslal určitě myslel na Vaše květiny.

Doporučujeme podniknout tyto kroky:

  • zamyslete se nad tím, zda-li jste někomu vědomě či nevědomě neukřivdili, jestli jste něco nepodělali…
  • zasaďte květinu (doporučujeme růži) a využijte sloní trus jako perfektní hnojivo.
  • zavzpomínejte, zda-li VÁM někdo vědomě neukřivdil a jestli by nebylo dobré se připomenout o omluvu a zpytování svědomí jednou čerstvou sloní zásilkou.

Kde ta hovna berete?

Našeho dodavatele zveřejňovat nebudeme, nicméně zvířata, které pro nás trus produkují, jsou pod neustálým dohledem veterináře na území České republiky.

Když si dnes objednám, kdy hovno příjde?

Snažíme se hovna posílat čerstvá a nejlépe ještě teplá 🙂 Proto určitě chápete, že nemůžeme celý týden chodit například za slonem a čekat, než udělá hromádku. To děláme pouze v jeden den v týdnu a v ten samý den zásilku odešleme. Měla by být tedy doručena během několika následujících pracovních dní.
Jsme schopni zajistit i doručení v konkrétní pracovní den, případně zaslat kurýrem DPD nebo PPL (o víkendu však ne!), to když se třeba jedná o originální dárek na oslavu apod. Přesný čas doručení však nejsme schopni ošéfovat – to ovlivní jen pošťák či kurýr.

Je to legální?

Naše služba splňuje veškeré normy a dodržuje veškerá pravidla pro nakládání se statkovým hnojivem. Zvířecí trus, který je obsahem našich zásilek, je při dodržení našich pokynů zcela nezávadný.

Můžu to reklamovat?

Ano, pokud si hovno objednáte a do 14ti dnů nám zboží a fakturu zašlete zpět, vrátíme Vám peníze.

Jste normální?

Naštěstí NE! 

Co chcete prodávat dál?

Kromě nefalšováného sloního bobku už máme v nabídce i další úžasné tématické produkty, které si kompletně navrhujeme a vyrábíme sami v České republice.
Naši nabídku průbězně rozšiřujeme o nové produkty, které naleznete
zde.

CHCI OBJEDNAT HOVNO!
Zobrazit lifestylovou galerii plnou hoven
Slováku, zvol si eura!
EUR Euro