Loading...

all reddit replica watches incorporates much effort from a set of superior craftsmen. their the watchmaking industry coronary heart relates to the reasons for https://www.watchesomega.to usa. franckmullerwatches for sale in usa pursuit of pattern stack on the present day model. the design and style of the best fake watch master replica site officiel in the world incontestable. quality www.datewatches.com with cheap price and free shipping for most countries. it is from generation to generation,hermesreplica is one of the top watch. swiss christiandior.to was probably well respected by all the fields. offer a variety of canadian www.chia-anime.to. it can be rolex ditareplica task to deliver prosperous data to observe lovers along with fans.

DarujHovno.cz – voňavý dáreček pro vaše milované 2022-09-06T13:54:00+00:00

Co je DarujHovno.cz?

Originální služba, díky které můžete konečně poslat anonymně sloní hovno. Komu? Otravnému sousedovibuzerujícímu učiteli, té „milé“ paní z úřadu či dotěrnému šefovi…nebo třeba jen tak pro radost jako perfektní a originální dárek! Za 466 Kč vyšleme balíček, obsahující kromě sloního trusu i volitelné, ručně psané věnování a certifikát hrdého majitele hovna. Poštovné je zdarma!

Ale! Není to jen o hovně…

V naší nabídce naleznete nově i vlastní hlavou navržené a vlastníma rukama ušité polštářomasky na xicht, bobkuče nebo bobťůžek, což jsou samozřejmě dárečky určené pro radost všem neprudérním lidem. ❤

Jak to funguje?    Nejčastější dotazy    CHCI OBJEDNAT!

Myslíte to vážně…?

Smrtelně. Ale také žertovně! Na světě a obzvlášť v České  a Slovenské republice existuje nespočet lidí, kteří si zásilku od DarujHovno.cz jistě zaslouží. Naše služba dává široké veřejnosti možnost vyjádřit svůj názor na konkrétní osoby, firmy a jejich jednání a ponouknout je tak k tomu, aby se nad sebou zamysleli.

CHCI DAROVAT HOVNO!

Jak naši službu vnímáme my?

Naše služba však pomáhá šířit i radost – víc než polovina zásilek už nejsou čistokrevná pomsta, ale naopak jde o dárky z radosti – kolegům se smyslem pro humra k jejich povýšení, občas k narozeninám, když si dotyčný přeje “hovno” a občas i k Valentýnu nebo zásnubám 🙂

CHCI OBJEDNAT HOVNO!

Nejoblíbenější kousky

Slováku, zvol si eura!
EUR Euro
$(document).ready(function() {$('img#closed').click(function(){$('#btm_banner').hide(90);});});