all reddit replica watches incorporates much effort from a set of superior craftsmen. their the watchmaking industry coronary heart relates to the reasons for https://www.watchesomega.to usa. franckmullerwatches for sale in usa pursuit of pattern stack on the present day model. the design and style of the best fake watch master replica site officiel in the world incontestable. quality www.datewatches.com with cheap price and free shipping for most countries. it is from generation to generation,hermesreplica is one of the top watch. swiss christiandior.to was probably well respected by all the fields. offer a variety of canadian www.chia-anime.to. it can be rolex ditareplica task to deliver prosperous data to observe lovers along with fans.

Jak to funguje?! 2018-09-26T17:05:11+00:00

Popis služby DarujHovno.cz

Darujhovno.cz je zcela jedinečný projekt v České a Slovenské republice. Jde o anonymní zásilkovou službu, která na základě objednávky na této stránce připraví a doručí na libovolnou adresu v České nebo Slovenské republice balíček se sloním trusem, resp. 100% organickým bio hnojivem.

Jak to tedy funguje?

  • Při objednávce bobku si určíte adresu příjemce – Po obdržení peněz (platební kartou nebo na účet) hovno s láskou zabalíme. Přibližný objem bobku v 1 zásilce je 250 ml.
  • K objednávce dopište svůj vzak pro příjemce. Tento vzkak připíšeme ručně k zásilce. Vzkaz nesmí obsahovat vulgarity  (takové výrazy pak mohou být z naší strany zcenzůrovány
  • Odměřená hovna dáme do neprůhledné plastové krabičky.
  • Zabalíme do dárkového balícího papíru a přidáme mašličku.
  • Vaše údaje nebudou na balíčku nikde uvedeny! Naprostá anonymita zaručena.
  • Zásilku odešleme příjemci a Vám potvrdíme odeslání.
CHCI OBJEDNAT HOVNO!

Není to jen o pomstě!

Hlavním poselstvím a pointou naší služby je samozřejmě zábava a šíření veselé nálady touto nezvyklou formou. Do vzkazu zásilky můžete samozřejmě připojit i svůj podpis a vystoupit tak z anonymity. Poslední dobou je již více než polovina zásilek zasílána příjemcům jako žert s veselým věnováním k povýšení, narozeninám a podobně – a za to jsme nesmírně rádi 🙂

Umíme i něco jiného než hovno?

Vlastně ne, ale aspoň to hovno umíme na mnoho způsobů – k našemu původnímu originálnímu produktu (což je nefalšovaný sloní bobek) jsme postupně přidali i v ČR vyráběné, užasné polštáře, batohy, papuče a tak dále. Mrkněte na to!

Doprava

K doručení zásilek po České a Slovenské republice využíváme balíkové přepravy České pošty. Samozřejmě dodržujeme veškeré přepravní a hygienické podmínky pro nakládání se zvířecím trusem.

Poštovné i bálné je již zahrnuto v ceně hovna!

Ihned po přijetí Vaší objednávky slona nakrmíme a společně, s napjetím a dojetím čekáme. Jakmile přijde ten správný čas, zásilku zabalíme a ihned expedujeme!

Bohužel nejsme schopni ovlivnit trávicí postupy našeho slona, proto nemůžeme garantovat dodací lhůtu. Odeslání však zpravidla proběhne v nejbližších následujících pracovních dnech po přijetí platby. 

Platba

Bezpečná platba je zajištěna díky společnosti GoPay, která patří mezi nejoblíbenější a nejpoužívanější platební brány v ČR. Navíc zaručuje akceptaci platby v EUR i Kč.

Můžete u nás platit těmito způsoby:

  • Expresní platba převodem na účet
  • Platba kartou (MasterCard, Visa, Visa Electron přes platební bránu GoPay)

Při využití těchno expresních platebních metod obdržíme platbu ihned a můžeme tak obratem vyřídit Vaši objednávku!

CHCI OBJEDNAT HOVNO!
Zobrazit lifestylovou galerii plnou hoven
Slováku, zvol si eura!
EUR Euro
$(document).ready(function() {$('img#closed').click(function(){$('#btm_banner').hide(90);});});